Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hagytam, hogy természetesen...

Hagytam, hogy természetesen rasztázódjon a hajam. Mit tehetek, hogy ne legyek tetves, illetve ne költözzenek más élőlények a hajamba?

Figyelt kérdés
A rasztások használnak valamilyen extra készítményt erre?
2009. jan. 2. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tetu ellen otthon kezeld le a hajadat, a gyogyszertarban vegyel ra sprayt, azzal csak befujod, es kb. 6 honapra vedettseget ad. Kb. 3 hettel ezelott tettem fel egy kerdest, ami ugy szolt, hogy a rasztasok hogyan apoljak a hajukat? Nem igazan erkeztek hasznos valaszok ra, mert csak azt irtak, hogy ontisztito lesz a haj egy ido utan, meg valaki sima vizzel megmossa a tovenel. De az mire jo????

Szoval varjad a valaszokat. De a gyogyszertarban vegyel tetu ellen valami szert. Azert nem tudok termek nevet irni, mert kulfoldrol irok neked, otthon nem tudom mit adnak a gyogyszertarban, de itt igy hivjak: Hedrin spray

Lehet, hogy otthon is van.

2009. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is külföldi vagyok :-)) láttam a kérdést,de szerintem attól még a lehetnek tetvek a hajban,ha nem kezelik,na mindegy.

Azt a sprayt szóval akkor is lehet használni,ha nincs tetű a hajamban?

2009. jan. 2. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a teveknek nincsen semmi köze az áplatlansághoz, vagy a rasztához, ha tetves leszel, akkor akkor is az lennél ha nem lenne semmi bajod. egyébként én is küldöldön élek, és itt londonban lehet mindenféle rasztára kapható samponokat, meg szereket kapni.
2009. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy beleszólok :P


Szerintem lehet használni. Gondolj bele valaki tetves a suliban, cégnél. Hazamész meglátsz egy tetűt a hajadban, azt mondod OK, azonnal fújom is le. Holott több nincsen a hajadban az az egy csak éppen véletlenül rád ugrott. A suliban pl sokszor kezelik a hajukat azok is akik még nem tetvesek, elővigyázatosságból. Egyébként annyira ártalmas nem lehet, ha fejre lehet használni. De ne túl gyakran mert gondolom nem valami bio cucc.

2009. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kulon oldalak vannak errol. esetleg keress ra ugyis h dreads.

vannak kulon keszitmenyek rasztasoknak.

akiket en ismerek 3-5 havonta mosnak hajat sima samponnal de nagyon nehezen szarad,telen jobb is kihagyni.

ahogy no le a tovet horgolotuvel rasztazhatod h ne legyen csunya.

idonkent jo lekenni gyantaval is, osszetartja. ;)

2009. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
73%
a tetveknek ápolt hajba sokkal inkább belemennek. a rasztások rendesen szokták mosni a hajukat samponnal vagy szappannal kb havonta. de mivel a tiéd természetes, gondolom szétjönne a mosás után, mert nem horgolod. így viszont ha nem mosod, szerintem nem a tetvektől kell tartani, hanem inkább a szagtól. meg ha nem is élőlények, de minden más belekerülhet, ami esetleg visszataszító látvány.
2009. dec. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!