Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek a L’oréal Paris Elseve...

Ezek a L’oréal Paris Elseve repair sampont és kondicionért valaki már használta? És bevált neki? Vagy nem éri megvenni?

Figyelt kérdés

#sampon #L’oréal Paris
nov. 12. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vettem sokat régebben.


Annyival nem jobb mint a többi hasonló kategóriás termék.

nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És láttál után változást a hajadon? Szebb lett? És ha igen akkor hány flakon használata után lett szebb?
nov. 12. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam, egyáltalán nem vált be. Olyan volt, mintha nem is használtam volna semmit a hajamra, száraz volt és alig tudtam kifésülni (már szárazon). De minden haj más, vélemények alapján nem fogod tudni, hogy nálad hogyan fog majd működni egy termék.
nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sampont a tövek, kondicionálót a végek típusához, problémáihoz válassz. Tudatosan. Teljesen mindegy a márka.
nov. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
nov. 13. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!