Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napokig semmi baja a fejbőrömn...

Napokig semmi baja a fejbőrömnek, de hajmosás előtt kb.2 nappal elkezd viszketni a fejbőrőm és hullani a hajam, majd égető és viszkető piros foltok jönnek ki az arcomon és a felső testemen. Valakinek van ill. volt ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Azért mosok kb.4 naponta hajat, mert nem zsírosodik be a fejbőrőm és még 4 nap után is olyan mintha aznap mostam volna meg.
2010. okt. 20. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor szokott ilyen előfordulni, ha már huzamosabb ideje ugyan azzal a samponnal mosod, olyankor váltani kell és kb még a váltás után is legalább három hajmosás mire rendbe jön a fejbőr..ne mosd azért négynaponta mert nem zsírosodik..nekem se..de fodrászként tudom, hogy akinek száraz a haja az hetente egyszer kellene csak, hogy mossa..mivel lassan zsírosodik a fejbőt így a négynaponkénti mosás még szárazabbá teszi..hagyj időt a hajadnak és a fejbőrnek, hogy végezze a feladatát..a másik ok lehet a gomba..ezt egy hajanalízis során megtudhatod..vannak pl szilikonos samponok amik kiválthatnak ilyen allergiás reakciókat is amiket írtál..én a helyedben felkeresnék egy bőrgyógyász kozmetológust.
2010. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válasz és betartom amit írtál! :)
2010. okt. 20. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen:) még az jutott eszembe, hogy ha tudsz vegyél nullás fodrászsampont, dm vagy rosmannban lehet kapni, literes kiszerelésű az egyik neve mollis , három-négyszáz körüli az ára, de ha jársz fodrászkellékes üzletbe ott is tudod kérni, a lényeg, hogy nullás fodrászsampon legyen, ez nagyon jó minden fejtípusra, persze ha elhasználsz egy flakonnal akkor utána tessék váltani.
2010. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon szépen köszönöm, és további szép napot! :)
2010. okt. 22. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!