Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A csokoládé barna hajfestéknek...

A csokoládé barna hajfestéknek van egy kis vöröses árnyalata?

Figyelt kérdés
egész pontosan erre gondolok: [link]
2010. okt. 20. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nincs de a barna szín tartalmazza a legtöbb vörös pigmentet de ne félj szép lesz MAXIMUM ha rásüt a nap akkor lehet egy leheletnyi vöröses beütése de ez szinte minden barnánál ottvan és lehet nálad elö se fog fordulni....amugy a csokoládé barna nagyon szép szín én mint fodrász imádom a kedvencem :)
2010. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,én még egy évvel később is a csokoládé színű hajszínező levét iszom.:S Casting-ot próbáltam ki,és iszonyú volt,nem hogy vöröses,de szó szerint piros lett a hajam.Persze,ez nem jelenti azt,hogy Syoss-tól is olyan lesz a haj.
2010. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok....és igen sajnos nem először hallok ilyet dobozos festékekről.....szerintem simán előfordulhat a gyártásnál valami keveredés....szóval leginkább azt ajánlanám ha házilag akartok szineket kreállni keressetek egy fodrászkellékest ott van színskála tudtok választani plussz az eladó is segít hisz hozzáértő így elkerülhetöek az efféle súlyos bakik :(
2010. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valakinek van tapasztalata konkrétan a syoss ill. ezzel a hajfestékkel?
2010. okt. 22. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!