Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van olyan sok anyuka,...

Miért van olyan sok anyuka, aki nem engedi úgy vágatni a lánya haját ahogy akarja?

Figyelt kérdés
pl. egy lány itt írta,hogy az anyja nem engedi fufrut vágatni..miért van ez?én ezt nem értem meg
2010. okt. 20. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Azért,mert a szülő jobban tudja,reálisabban látja,hogy mi áll jól a gyereknek,míg a gyereknek nincs kialakult ízlése,vagy csak hóbortkodik. Pl. nekem fenékig érő hajat hagytak meg gyerekkoromban,és amikor kamaszként válligérőre akartam vágatni,nem engedték,ami nagyon jó,mert ma már nem vagy csak nagyon sok év alatt nőne meg ismét ilyenre,és valóban szép,mindenhol megnéznek vele.
2010. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez tényleg így van, hogy nem engedik...De bizti a szülők jobban látják mi áll jó, ahogy az első válaszoló is mondta. Nekem kb a hátam közepéig ér a hajam, és anyum nem engedi nekem sem a frufut. Aztmondja hogy azoknak kell akiknek nagy a homlokuk...De azért én vmi más frizut akarnék, már kicsi korom óta egyenesen le van vágva.
2010. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem engedte anyám levágatni a fenékig érő hajamat, mikor hatodikos voltam. Ő azért nem engedte, mert a néptánchoz kellett a hosszú haj. Azt mondta, még 1-2 évig nem vágathatom le, amíg táncolok, utána olyanra vágatom, amilyenre csak akarom. Így utólag nem bánom, hogy nem vágattam le, mert így még tovább növesztettem és nagyon szeretem. Igazán egyedi. A fő hobbim a hajam. :)
2010. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké,hogy jobbam látja,de akkor mi az,hogy NEM ENGEDI! akkor magyarázza el a lányának,hogy az neki nem áll jól.na mindegy az enyém soha nem szólt bele,hogy milyen legyen a hajam..sőt ő is szokta vágni.hagyta,hogy kitapasztaljam,hogy mi tetszik,mi nem.mi áll jól és mi nem. persze mikor levágattam a hosszú a hajam kiskoromban,akkor mondta,hogy meg fogom bánni és iagaza is lett,de legalább most már tudom,hogy nekem a hosszú haj kell...
2010. okt. 20. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
igazán csak akkor tanulja meg a gyerek h mi áll jol neki ha magán próbálgatja a dolgokat... a haj meg vissznő xD
2010. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pontosan
2010. okt. 20. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én mindig leszartam, hogy mit mondanak, és megcsináltattam. :D
2010. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!