Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már olyan, hogy rosszul...

Volt már olyan, hogy rosszul sikerült a hajvágásod, de nem szóltál, hanem elmentél és otthon bosszankodtál inkább?

Figyelt kérdés
nov. 18. 22:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem. Szóvá tettem, megcsinálta mindig rendesen. Milyen fodrász az aki elront egy haját?
nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy nem vettem észre, hogy nem jól vágta le hátul és csak otthon láttam meg. Évekig oda jártam, nem is értem, hogy baszhatta úgy el. Többet nem mentem hozzá.
nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tini voltam, kihúzta a fésűvel és a kezével, hogy itt jó lesz? Mondtam, hogy igen, azt hittem a fésűnél kérdezi ami pár pentire volt a végétől, ehelyett az ujjainál vágta, ami a hajam közepétől fentebb volt....
nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, tarkóm igazította csak géppel és tüsszentéstől feljebb nyírt a bubi hajamba, nem látszódott, de pár hónapig bele volt nyírva egy csík
nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindig ezt csináltam 😄. Igaz, nagyon fiatalka voltam. Mindig az volt a baj, hogy elkezdték kiritkítani, és mire leesett hogy ez történik, már egy darabon megvolt a ritkítás, felemás pedig nem maradhat. Nem tudom, miért volt több fodrásznak is ez a fétise, hogy csoffadt kopasztott csirkésre ritkítsa a hajat 🤦‍♀️. Nem reklamáltam, mit csináljon, ragassza vissza?

Aztán inkább magamnak vágtam úgy 17 éves korom óta. Csak egyszerű, tépett hosszú haj, még hullámos is, nem feltűnő, ha nem tökéletesen vágom.

nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vágást még nem rontottak el nálam, de festést igen. Én szóvá tettem, hogy nem ilyet kértem. A legszebb, hogy a végén ugyanúgy várta a borravalót.
nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt hogy szemöldökig érő frufrut kértem, aztán afelett sikerült 3 centivel. Szóltam hogy túl rövid lett, de csak annyit mondott flegmán hogy lenő úgyis majd. Többet nem mentem oda
nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!