Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket ajánlanátok...

Milyen hajfestéket ajánlanátok nekem? A színnel vagyok bajban.

Figyelt kérdés

- Igazából én férfi vagyok, és szakállra keresek festéket. Egyrészt azért festem, mert a borostám őszesnek tűnik, pedig nem az, másrészt, ha picit jobban kinő, látszik, hogy vannak valóban ősz szálak, és én ezt nem szeretem.

- Tudom, hogy van szakállfesték, Nem szeretnék azt venni, a hajfestéknél maradok.

- Eddig csak Garnier Color Sensation-öket próbáltam, nem mertem elhagyni a járt utat járatlanért, mert így is sok gond volt vele.

- Sokáig ebből a sötétbarnát használtam úgy, hogy limitált ideig hagytam rajta, hogy csak megszínezze a borostámat, aztán lemostam. Ez nem lenne nagyon rossz, de alapból sötétszőke-féleség vagyok, és nem jó, hogy túlságosan eltér a természetes szőrzet színemtől; sötétebb nála. Ez önmagában is zavar, és szeretném, ha, aki nem ismer, nem venné észre, hogy festem.

- Aztán a 6.0-s sötétszőkét próbáltam ki, de röhejes vörösre színezte a szakállamat.

- Aztán a hamvas gyöngyszőkét próbáltam ki. Ezt nagyon sokáig fenn kell hagyni, hogy megfogja a borostám, vagy szakállam, talán igazából a "hivatalos" 30 percig kellene, mert kb. 20 perc utáni lemosásnál ugyanúgy látszanak az ősz szálak, és sajnos ez is vörösesre színez. :(

- Hajam, szakállam, testszőrzetem olyan típusű sötétszőke, hogy helyenként kifejezetten sötét, máshol pedig olyan világosszőke, hogy szinte észre sem lehet venni a bőrömön.

- Arra jutottam, hogy nekem valami sokkal természetesebb "SESZÍNŰBB" hajfestékre van szükségem, ha egyáltalán létezik ilyen, ebben kérem a segítségeteket. Úgy kellene kinéznie a szakállamnak, mint a sötétszőke dobozán a nőnek:


[link]


Köszönöm, ha van bármi tippetek!



nov. 20. 03:29
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Mindenképpen hamvas árnyalatot keress, az nem fogja vörösre fogni. És világosabbat mint amilyet szeretnél, mert a dobozon lévő szín az kb. fehér alappal lenne tök ugyanolyan, a valóságban pár árnyalattal mindig sötétebb lesz. Elvileg a számok alapján ki lehet sakkozni de nem értek hozzá annyira, hátha idetéved egy fodrász.
nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Carlos colors 1+1 ezen belül a sotetszoke, hidrogenperoxidot külön kell venni hozzá.
nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kallos*
nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!