Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arckrémet ajánlotok?

Milyen arckrémet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vészes az arcom, de szeretném, hogy sima legyen és ne legyenek egyáltalán mitesszerjeim. Gondolkodtam bőrgyógyászon, de nem hiszem, hogy ennyire fontos lenne az. Mit gondoltok?


Mellesleg nagyon verejtékezek, ha nem mosom az arcom óránként, akkor lehet érezni rajta a verejtéket (főleg az orron).


21/F



nov. 21. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

a legjobb ha elmész egy jó kozmetikushoz , ő a bőrtípusodnak megfelelőt fog ajánlani.

De egyébként pl Cerave hámlasztós arctisztitó, plusz valami jó hidratáló, én mindenfélét próbáltam már, többnyire mind működött nekem ártól függetlenül, de lehet a te bőröd kényesebb.

nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Még egy szavazat a kozmetikusra. Nagyon nem vagy tisztában a bőröddel, amit te verejtéknek gondolsz az valójában faggyú, amit az óránkénti arcmosással egyre csak fokozol. A bőröd valamely szeboreás bőrtípusba tartozik, ezért is a mitesszerek. De ezeket nem fogja a krém eltűntetni, az a bőrödet fogja ápolni. A mitesszereket a kozmetikus fogja eltávolítani, és a szinten tartáshoz érdemes rendszeresen járnod hozzá.
nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Ezt nem egy arckrém oldja meg, hanem egy célzottan felépített többlépcsős rutin. A kozmetikus azért is jó, mert megállapítja a bőrtípusod és annak megfelelően fog termékeket ajánlani, ezáltal megkíméled magad attól, hogy felesleges kozmetikumokra költs. Látatlanban nehéz bármit ajánlani, mert nem biztos hogy neked az fog használni: Nekem az olajos lemosó bemasszírozása, majd kímélő, de jól tisztító szappan használata este nagyon jó döntés volt. Emellett hámlasztok rendszeresen, így a pórusok rendszeresen tisztulnak, de esélyük sincs utána eltömődni.
nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a pom pom termékek sokat segítettek.
dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!