Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan sampon ami tényleg...

Van olyan sampon ami tényleg segít a zsíros hajon? Már nagyon unom😢

Figyelt kérdés

Nagyon durván zsírosodik a hajam, megmosom és másnap már a töve zsíros következő napra meg az egész de kb mintha vizes lenne, kivéve az utolsó vége. És nem mostam előtte sűrűn a hajam (hetente 1x) azóta mosom 3 naponta mióta ez van, szóval teljesen magától lett. Eddig segített a garnier fructis uborkavizes sampon, de mióta meg változtatták azóta semmi. Valaki tud valami tanácsot adni? Bőrgyógyászhoz járok amúgy is mert pár évente kijön a Seborrheám, de az pont az ellenkezője szokott lenni

20 éves vagyok szóval kétlem hogy a kamaszkor🥲



nov. 24. 05:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy száraz samponozni szoktam, de hát elég hamar elfogynak
nov. 24. 06:01
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Baba tusoló vált be. Tusolni és hajat mosni is.

Próbáld ki, hátha. A kamillást szoktam használni.

[link]

nov. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy egyáltalán nem sűrű a 3 naponta hajmosás.


Én minden másnap szoktam.

Az utcai por, szennyezett levegő rontja a haj állagát.


A hajad beszívja a sok port, kipufogógázt, stb., mérgezi a bőrödet, te meg kened a párnádra, onnan az arcodra.

nov. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak eddig kibírta egy hétig (tovább is csak 1 hetente mostam)
nov. 24. 07:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy gyógynövényes hajszesz? Kétszeri alapos samponozás után. Biztos, hogy valami egészségügyi változás lesz a háttérben, de ettől függetlenül nekem a hajszesz segíti kitolni a hajmosást egy-két nappal, ezért azt tudom ajánlani.
nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálj ki gyógynövényes samponokat, és figyeld, hogy ne legyen az összetevők közt SLS (sodium-lauryl-sulfate / nátrium-lauril-szulfát). Én 2 naponta mosom kb 20+ éves korom óta, mert bármit csinálok, ennyi idő alatt bezsírosodik akkor is, ha nem nyúlok hozzá, ha rövid, ha hosszú. Évekkel előtte, amíg suliba jártam, elég volt heti 2x.
nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Naturland kénes sampon

Dm-ben van

nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek😊
nov. 25. 09:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!