Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek afro fonásért más...

Szerintetek afro fonásért más színú póthajjal szólnak a tanárok?

Figyelt kérdés
barna a hajam és fekete póthajjal szeretném, vagy inkább legyen barna akkor? Vagy egyaltalan ne is legyen?

nov. 26. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Hacsak nem vallási suli, akkor szerinted nem lexarják, hogy milyen a hajad? Gondolod, hogy bárkit érdekelsz?
nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Evangélikus az iskolám…
nov. 26. 12:39
 3/6 Metionin ***** válasza:
85%
Sulifüggő. Nézd meg, hogy mi van a házirendben, annak valahol kint kell lenni. Van egyházi suli, ahol leszarják (főleg ahol állami sulit vett át az egyház) és vannak olyanok, ahol centivel mérik, hogy a lányok szoknyája elég hosszú-e. Én már felnőttként jártam egy egyházi suli próbatermébe táncolni és az igazgatónő szólt, hogy a hajamat takarjam el, ha megyek, mert sérti az iskola szabályait (sima egyenes hosszú csak sötétkék).
nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Bátornak és felvállalósnak kell lenni, de nem az iskolában. Ha elvegezted az iskolát, lehetsz akármilyen hajú is.

Befonva tincsenként is jó frizurát készíthetsz.

nov. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én katolikus suliba jártam nagyon komoly szabályok voltak öltözködésre nézve, szoknya hossza, felső hossza, váll nem lehet kint, szakadt farmer nincs, műköröm vagy festett köröm nincs, feltűnő smink nincs stb stb. Ennek ellenére sokan megszegték, de ki is repült pár szaktanári. Egyik osztálytársam nyáron kékre festette a haja egy részét, vagy csak a végét de már nem is tudom pontosan. Jött a szeptember és amint az igazgató meglátta megfogta neki a haját és mondta neki, hogy azonnal tüntesse el vágja le vagy szedje ki. És végül levágta a haja végéből azt a részt. Bár nálunk ennél komolyabb dolgokat is műveltek, volt amikor bezárták az összes bejáratot, hogy ne tudjunk elmenni és maradjunk ott valami rendezvényen. Akkoriban gyerekként kevésbé éreztem ennek a súlyát, de így utólag belegondolva elég nevetséges amiket csináltak velünk, ez az utóbbi meg veszélyes is.
nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na az ilyen kérdések miatt se lennék hajlandó soha egyházi iskolában tanítani. Mi köze az iskolának ahhoz, hogy a diák hogy néz ki? (Persze bizonyos kritériumoktól eltekintve.) Örülök, hogy én egy nagyon liberális suliban tanítok, ahol nem baj, ha egy lány kopasz, vagy piercingjük van a gyerekeknek vagy szivárványos táskát hordanak. Szomorú, hogy 2023-ban ezt a kérdést még egyáltalán fel kell tenned.
dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!