Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hideg miatt szakad a hajam?

A hideg miatt szakad a hajam?

Figyelt kérdés
Negyedik hete vagyok Norvégiában, és engem személy szerint elég kellemetlenül érint a hideg. A hajam is napról-napra ritkul, mert egyszerüen eltörik/elszakad a hajszál közepén. Tehát nem hullik a hajam, nem a hajtő enged el, hanem kb a közepén elszakad. Soha nem tapasztaltam ilyet, hogy a hajszál csak úgy elszakadjon. Az itteni norvég kollégáknak is mutattam, de ők sem értik, velük nem történik ilyen.

nov. 27. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt szokitve a hajad?
nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, soha nem volt festve és kb a vállamig ér. Elég hosszú szakállam is van, de azzal nincs gond.
nov. 27. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen rendszerességgel van vágva belőle? Lehet annyira el van töredezve, hogy a tört részek esnek le? Esetleg nem mászkáltál vizes hajjal? Elképzelni sem tudom, hogy mi okozza ezt.
nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valamikor szeptember közepén volt vágva belőle. Nem járkálok vizes hajjal, főleg itt, mert mocsok hideg van. Szélturbinák karbantartásával foglalkozom, tehát sokat vagyok a magasban, ahol mégcsípősebbek a szelek.
nov. 27. 12:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Először azt hittem, hogy talán az itteni sós tenger kipárolgása okozzoa, de akkor a norvégok miért nem tapasztalnak ilyet? Itt egyébként is nagyságrendekkel több a hosszú hajú férfi, mint odahaza. Vagy az itteniek alkalmazkodtak hozzá?
nov. 27. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Sapkát hordassz?

képet tudsz küldeni a hajadról? egyszerűen nem tudom elképzelni.

nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is sapka/kapucni alá gyűrném a kilógó részeket is.

Egyébként lehet hogy ideje egy vágással frissíteni; a rövid haj a legférfiasabb 🙂

nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó butaságot ír. A férfiasság nem hajhossz kérdése!
nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!