Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel lehet valamit kezdeni?

Ezzel lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Bármivel csinálom gyanta, epilátor utána mindig marad ott egy kis szürke rész. Olyan, mintha a szőr gyökere lenne vagy nem is tudom.. Btw fehér bőrű vagyok és azon nagyon nem mutat ez jól

nov. 29. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Átérzem a problémádat, mert nekem is nagyon fehér a bőröm, szóval pont ugyanezzel a problémával küszködöm folyton. Meguntam a borotválást, ezért áttértem a depilálásra, mert elvileg tartósabb eredménnyel jár, de azt tapasztalom, hogy az epilátor a gyakorlatban nem tép ki minden szőrszálat, és többnyire marad egy pici kidudorodás, ami alatt látszik a sötét színű szőrtüsző, nem is beszélve a benövő szőrökről, amik állandóan begyulladnak. Mindent csinálok, amit szoktak ilyenkor tanácsolni (hámlasztás, bőrradírozás, nyugtató krémek stb.), de akkor sem lesz tökéletes a végeredmény.

Az IPL szőrtelenítés megoldás lehet, de nálam esélytelen, mert világos a szőröm. :(

nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!