Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heg utáni nyom, pirosodás az...

Heg utáni nyom, pirosodás az arcon, van valami amit tudtok rá javasolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már egy éve van egy maradandó heg utáni pirosabb bőr felület van az arcomon. (itt igazából nem kell nagyra gondolni csak egy kis helyen) Még régebben mint említettem megnyomtam nagyon (egy miteszert) és egy heg lett utána és igaz már heg nincs ott de a nyoma megmaradt, és az lenne a kérdésem hogy mivel lehetne ezt szerintetek eltüntetni? Van olyan kozmetikum ami rendbe hozná? A válaszokat előre köszönöm

dec. 1. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Revox
dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az szerintem PIE. Idővel magától elhalványul. Van, hogy nagyon sok időbe telik. Én azt vettem észre, hogy a T.O. Euk széruma halványítja.
dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es váalszoló, köszönöm jelenleg azt használom a javulás érdekében reménykedve.
dec. 2. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!