Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválás után két nappal...

Borotválás után két nappal már minimum 1 mm borostás a péniszem körül. Másnak is ilyen gyorsan nő? Szőrtelenítő krémmel milyen tapasztalataitok vannak. A lézerest próbáltátok, megéri? A zacsin nem nő ennyire. 25F

Figyelt kérdés

dec. 5. 09:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Érézkeny a bőröm és nem tudom sajnos így heti többszőr borotválni.
dec. 5. 09:52
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Igen, a borotválás után mindenkinek gyorsan visszanő. Egyébként a szőrtelenítő krém nem való intim területre. Te nem olvastad még azt a vicces írást, ahol a férfi kipróbálja? :D
dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Igen
dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen
dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
#2 Tökéletesen jó intim területre is, csak körültekintőbben kell használni.
dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyanta?
dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gyantáztatni félek elmenni, mert srácként egyrészt cikinek érezném, hogy feláll a csajra vagy a szituációra plusz ahhoz mindig hagyni kell, hogy kb 0,5 centisre megnőjön én meg nem szeretem a fanszőrt, bár a puncin izgat.
dec. 5. 16:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy van nőknek intim szőrtelenítő krém. Hát hosszútávon lehet az se jó, meg nagyon drága, de gindolkodom, hogy kipróbálnám
dec. 5. 16:34
 9/12 anonim válasza:
20%
Rágd le
dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Sztem ne hadználj krémet, kimar!

Állj be heti 2 borotválásra, az elviselhető.

dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!