Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok normálisan alul borotválkozni ,de szeretnék? Sokszor próbáltam de fura foltos lett, egyik fajta borotvàval se megy rendesen.

Figyelt kérdés

Ügyetlen a kezem lehet vagy nem tudom xd

Lány vagyok.


2023. dec. 5. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyantázás rohadtul fáj ám, csak szólok!

Amúgy meg csináld úgy hogy negcsinálod, és másnap kijaítod a hiányosságokat.

2023. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Trimmelővel told le 2 mm-esre.

Másnap borotválással is ugyanott vagy.

2023. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kell egy rendes 3 pengés cserélhető fejes borotva. Nekem a férfi borotvák jöttek be. Pl. Gillette.

Borotvahab vagy zselé.

Fürödj meg előtte, de nem kell egy órát áztatni magad.

Leguggolsz a kádban és megborotválkozol.

A végén leöblíted magad tiszta vízzel, majd bekened a bőröd aloevera krémmel. Majd este lefekvéskor hidratálóval. Minden nap használhatsz hidratálót, ilyenkor télen sokkal szárazabb az ember bőre. A viszketésnek többnyire a száraz bőr az oka.

Kb 2 hetente borotválás előtt _gyengéden_ bőrradírozz.

Ez a legtöbb, amit a borotválással megtehetsz. Ha ezt nem bírja a bőröd, akkor marad a gyanta vagy lézer. Intim rész gyantázást bízd kozmetikusra, mert egyáltalán nem könnyű magunknak jól megcsinálni. A szőrtelenítő krém az érzékeny bőrt borzasztóan kiszárítja.

2023. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!