Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Biokozmetikába normális hogy...

Biokozmetikába normális hogy szinte mindegyik krém csíp?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagysokára végre találtam egy kozmetikát ahol vállalnak pasikat is,ugyanis errefelé ez elég nehéz vállalkozás. Viszont ahová mentem nem egy átlagos kozmetika hanem vmi biokozmetika, jol is hangzik elsöre. Viszont mielött a kozmetikus hölgy elkezdte a kezelést kérdezte hogy mennyire zavar engem ha egyik másik krém kicsit csípni fog, hát nagy könnyedén rávágtam hogy nem probléma. Majd elkezdődött a kezelés, amivel letörölte az arcomat kezdésnek az csak kicsit bizsergett viszont ami utána jött vmi radír vagy vmifene az nem is radirozott hanem ilyen krém volt húhh nah az csípett nagyon majd ezután letörölte es jött egy másik krém amivel meggözölt az megintcsak nem csípett. Kinyomkodott az csak kellemetlen volt, de amit utana tett megintcsak csípett de nagyon. Majd jött egy masszázs szintén valami jó csípös krémmel:( majd masszázs utan feltett vmi pakolást az végre nem csípett. A vegére meg bekrémezett, az egész jó volt. Az lenne a kérdésem hogy az normális hogy ebben a kozmetikában minden krém szinte csíp.Nem nagyon akartam szóvá tenni mert nehezen találtam ezt a helyet us nehogy ne fogadjon legközelebb mert elégedetlenkedek. Szerintetek ez jó így?? Vkinek hasonló tapasztalat?



#krém #csípés #Biokozmetika
dec. 6. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a naturkozmetikával volt a gond, hanem feltehetöen a kozmetikus hámlasztó hatású szerekkel kezelte az arcodat, és azok csípnek, viszont éppen ezért okozhatnak komolyabb sérüléseket is az arcbörön.
dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem csak a bio meg egyéb ilyen magát "clean"-nek kikiáltó cuccok csípnek, de én mindenféle fűre, növényre allergiás vagyok. A drogériásban csak a hatóanyag van allergének nélkül.
dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom hogy miféle krémeket használt. Annyit mondott hogy ezek a krémek amiket feltesz majd csípni fognak még rá is kérdezett nem zavar-e. Persze én mondtam hogy nem de nem gondoltam hogy ennyire csíp. Ha monnd vkinek az vmit ez vmi Ilcsi szépítő füves krémek voltak amikkel a hölgy krémezett.
dec. 7. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!