Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Excellence jeges vilàgosbarna...

Excellence jeges vilàgosbarna hajfestèket hasznàltam èvek óta,de sajnos megszűnt. Ugyanebben a színvariàciónak a Garniere kapható,így ezzel festem kb fèl ève. Mièrtnem adja vissza ugyanazt az àrnyalatot?

Figyelt kérdés
Magamnak festem.Arra gondoltam veszek plusz egy doboz vöröset,ès minden festèsnèl tennèk egy borsónyit bele, elronthatom az egèszet? Szàmoknak van jelentősège, pl hogy a vörös festèk utolsó szàmjegye egyezzen a most hasznàlttal? Vilàgosbarnàhoz, amugy ami nem is annyira vilàgos,milyen vörös lenne jó, mahagóni,rèz? Köszönöm ha vàlaszoltok!
dec. 7. 22:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy az előzőleg hasznàlt megszűnt jeges vilàgosbarnànak volt egy leheletnyi vöröses àrnyalata,nagyon szerettem azt a színt, ezèrt àhítozok annyira egy hasonló utàn.
dec. 7. 22:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod mi volt a dobozon lévő színkód és megírod, akkor nyert ügyed van.
dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

5.15 volt az excellence amit megszűntettek.

5.12 ami ugyanebben az àrnyalatban (nèvvel) lètezik Garnier color naturals,amit most hasznàlok.

dec. 8. 06:45
 4/5 anonim ***** válasza:

A kódot nézd mindig, a nevek csak marketing/fantázia nevek.

Pl ez is az a szín

[link]

Hajfesték "5.15" így keress rá sok márka gyártja.

dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez a szín is nagyon szèp!
dec. 8. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!