Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az a baj hogy nagyon pattanáso...

Az a baj hogy nagyon pattanásos vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 7. 18:01
 1/9 anonim válasza:
100%
Attól is függ,h mennyi idős vagy. Én 19 vok, régebben nekem is sok volt, de mostanra kevesebb lett, és havonta járok kozmetikushoz arckezelésre. Ez sokat segít. Ha teheted menj el Te is.
2008. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Használj rendszeresen bőrápoló szereket mert nagyon fontos a fagyú termelődés beállítása és a bőr megfelelő tisztítása ápolás.A kozmetikus nagyon fontos a problémád orvosolásában.

Ha nagyon nagy a baj el fog küldeni bőrgyógyászhoz vagy kozmetológushoz.

2008. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus és különböző tonikok és lemosókon kívül tudom ajánlani pl. a béres vagy a biovanne szépségvitamint,akkor is,ha fiú vagy,mert tényleg nagyon sokat segítenek!Nem árt,ha kerülöd a csokit és az olajos magvakat.
2008. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ajánlani az Ilcsi féle feketeszappant, amit kellékesnél meg tudsz venni. Tuti készítmény!!
2008. jan. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kozmetikus oké, de nekem a szerek nem sokat használtak, az sem amit a bőrgyógyászaton írtak. Ami nekem használt, az az élesztő volt. Nekem speciel nem ízlett, de a gyógyszertárakban lehet kapni kis ostyaizét amibe ha beleteszed könnyebben lecsúszik. :)
2008. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
jaja, az élesztőtől hányingerem van, de mégis eszem, és tök jó utána a bőröm :)
2008. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A stresztöl van és tonikold de ha streszelj a faggyúmirigyeid megnagyobbodnak és ettöl lesz
2008. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
69%
A pattanások kaszása a gyógyszer.Végleg megszünteti és nem is drága csak menny el bőrgyógyászhoz.Mellékhatás max. annyi lehet h szárad a szád.meg kisebb dolgok
2009. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen
2011. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!