Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Steampodhoz tényleg csak...

Steampodhoz tényleg csak saját márkás kencéket lehet használni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy sima hővédőt amit eddig használtam az ennél nem is jó,hanem saját márkás hővédőt kell venni? Vagy pl eddig sima argánolajat használtam a hajvégeimre,mostmár váltsak steampodos hajvégápolóra? Mi baja lesz a hajamnak ha ezeket nem használom? Mert ahogy elnézem elég drágák a hozza való cuccok. Én azt hittem ez is csak egy sima gőzölős hajvasaló, amibe rakok desztillált vizet aztán ennyi.Értem én hogy úgy jobb lesz a végeredmény, de más termékekkel nem is lehet használni?

dec. 13. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Bele a vasaloba csak azt tegyél amit szabad, azt ne helyettesítsd mással. Viszont a vasalás után, hogy mit kensz rá, az már nem számít. Ez csak marketing.
dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!