Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Yamunás teafás szappant...

Yamunás teafás szappant hányszor kell alkalmazni ,illet hova?

Figyelt kérdés
2 napja használom,eddig mind 2x azzal mosakodtam mindenhol,de nem tudom ez így-e. Alapból csak arcra kéne használni és nem az egész testre? Illetve,nekem csípni szokta a sima teafaolaj is a bőróm ,a szappan egyhén. Vagy inkább csak 2-3 naponta használjam és akkor is csak arcra/hátra? Hátamnak se ártana. Vagy nyugodtan fürödjek vele mindennap ,mindenhol? Ki hogy csinálja?

dec. 17. 19:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy csak hetente 1x? Egyébként 2 napja piros a bőröm az arcomon ,ahol csípni szokta,ezért kérdezem
dec. 17. 19:24
 2/2 Svájc válasza:
Szia. Szappanokat készítek. A Yamunás nem egy teljesen természetes márka. Ne várj tőle semmit. Bőröd talán száraz ezért csípheti. Milyen a bőröd? Hány éves vagy?
dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!