Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Termeszetes barna hajamra ha...

Termeszetes barna hajamra ha szoke hajfesteket teszek lesz valami valtozas?

Figyelt kérdés

Soha nem volt festve, egy tincsre tettem szokitot es szoke hajfesteket azonnal befogta es szep szoke lett, de en most ugy szeretnem, hogy csak sima szoke hajfesteket veszek, es ra teszem a hajamra. Lesz vajon valtozas? Tudom hogy nem leszek szoke elsore, de lesz valami szoke arnyalat a hajamban?

Es ha lenne, megint ugyanigy befestenem majd, es valamikor hatha teljesen szoke leszek, szokites nelkul.


dec. 17. 22:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem sotetbarna hajam van, hanem vilagos az alja meg szinte voros
dec. 17. 22:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Besárgul narancssárga is lehet
dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kitana. ***** válasza:
100%
Csúnya lesz. Szőkítést inkább bízd fodrászra, ha nem akarod tönkretenni a hajad.
dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmikepp nem akarom szokiteni se fodrasszal se sehogy
dec. 17. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, elévült-e, de nem mindegy, milyen árnyalatú hajra milyen árnyalatú szőke megy. Ha már úgyis kipróbáltad egy tincsen a szőkítés+festést, egy másikon érdemes a csak festést kipróbálni, és akkor látod előre, milyen lesz. A hajtőtől próbálj, mert ott sötétebb a hajad, ha csak a végén van a próba, okozhat meglepetést a későbbi használat.
dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen szokeseget paprikaskrumpli-szafthoz tudnam hasonlitani. Ismeroseim tinikorban szenvedtek el.
dec. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!