Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen borotválkozzon...

Hány évesen borotválkozzon egy fiú?

Figyelt kérdés

dec. 18. 15:46
 1/7 anonim válasza:
80%
Én 15 évesen kezdtem, nyilván függ attól is mennyire erős a szőrzete.
dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez kizárólag attól függ, hogy meg akarja hagyni a szőrzetét vagy szeretne megszabadulni tőle. Ha erős arcszőrzetről van szó, azt szerintem bármilyen életkorban simára borotválhatja. Ha más testtájékon (hónalj, has, mellkas vagy fanszőrzet) kezd szőrösödni, az szintén a saját igénye szerint alakítható, nincs ezzel kapcsolatos elvárás. Kivéve persze, ha a környezetében megjegyzéseket tesznek rá vagy szekálják vele...
dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én arcot 15 éves koromtól

Hónaljat fanszőrt mellkast szintén 15-től borotválom

30/f

dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahány évesen már szőrös!


Ha 12 évesen ott a segédmunkás bajusz az orrod alatt, azzal már akkor érdemes kezdeni valamit.


Ha már van valami formája, akkor lehet meghagyni, fazont nyírni belőle. Ameddig csak ilyen kis hitvány pihe, addig szerintem ne nagyon.

dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikortól lehet, nő a szőr. Egyéni döntés.
dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Azt a fekete pihét én nagyon gáznak éreztem. Olyan voltam, mint egy pelyhes majom.
dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%
Én 20 éves korom óta borotválom a fejemet biliárdgolyó simaságúra. 35F
dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!