Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten jó férfi fodrász?...

Budapesten jó férfi fodrász? Ahova én járok ott egyszerre 10 fodrász is dolgozik, mindig tömeg van és gyorsan neked esnek hogy gyorsan pörgessék ki az embert. Olyan fodrászt keresek ahol személyesebb a szolgáltatásnyújtás?

Figyelt kérdés
Olyat keresnék ahol nincs tömegnyomor, illetve nem érzem idegennek az egész szituációt hanem picit barátibb a környezet. Különlegesebb hajakat is el tud szépen készíteni illetve festés/melírozásra is van lehetőség megfizethető áron.
dec. 28. 13:16
 1/2 anonim válasza:

“megfizethető áron”


Tényleg nem kötekedésnek írom, csak fontos megkegyezni, hogy Budapesten minden szolgáltatás drágább, hiszen van rá kereslet ÉS több pénze az embereknek, mint vidéken. Így vagy egy kevésbé keresett és olcsó fodrászhoz mész el ahol nincs annyi ember meg olcsó, de cserébe a szolgáltatás minősége alacsony lesz, vagy elmész egy drága fodrászhoz aki minőségi szolgáltatást nyújt, de drágán.


Nem tudom mit enged a pénztárcád, de általában a “kreatív hajvágás” és hasonló néven futó egy órás vágásokra menj és mester/senior fodrászokhoz (ha nincs ilyen titulus, akkor nézd mennyi értékelése van valakinek és próbáld instán/facebookon megnézni milyen hajakat csinálnak).


Ez kb 9-11 ezer forintodba fog kerülni, de mindig lesz legalább idejük rád. Sőt a legjobb, ha reggel első időpontot vagy utolsót foglalod, mert reggel még frissek és szívesen vágnak hajat, este meg lehet fáradtak, de boldogok, hogy mehetnek haza és jóval hamarabb, mert egy órára szól a te vágásod ideje, viszont 40 perc alatt bőven végeznek kényelmesen majd.



Nyílván mehetsz vidékre is, de vonat jegy vagy tankolás elvinné a pénzt amit spórolsz és vidéken kevesebb olyan van aki csinál hosszabb hajat vagy kreatívabb stílust. Pláne Bp mellett kevés jó van, mikor Bp-n szakmailag izgalmasabb hajakat tud csinálni és JÓVAL több pénzt keresni.

dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megfizethető árat úgy értettem, hogy Budapesti viszonylatban nyilván, nem országos szinten. Budapesten is találsz 5 ezerért de 20 ezer forintért is. Így gondoltam, hogy az olcsóbb/közép árkategóriájú fodrászt keresek.

A többi tanácsod meg köszönöm :)

dec. 29. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!