Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális, hogy 1 hónap...

Az normális, hogy 1 hónap alatt tiszta ránc lett a homlokom? Előtte volt 2 db ránc, ami elég enyhén látszott. Most az a 2 nagyon elmélyült, és megjelent rengeteg új. kb. úgy nézek ki, mint aki 10 évet öregedett

Figyelt kérdés
Most örökre így maradok, vagy ez visszacsinálható?

dec. 29. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Iszol eleget? Stresszes vagy? Sokat ráncolod a szemöldököd? Mert pár hét alatt is simán lehet valaki ráncos. Nyáron még egy darab ráncom nem volt, ősszel elkezdtünk lakást nézni a férjemmel, pár hét alatt öregedtem vagy 5 évet, mert annyira nem figyeltem magamra, csak stresszeltem.
dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Hideg az idö, kemény lesz a bör, ha ilyenkor mimikázol akkor az úgy marad.
dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fényvédőzöl az év 365 napján?
dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
24 vagyok, használok fényvédőt. Sajnos tényleg stresszelek, de ezen nem tudok változtatni. A meglévő ráncokat el lehet tüntetni?
dec. 30. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!