Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anorexiából gyógyulok.Undorító...

Anorexiából gyógyulok.Undorító, gyulladt pattanások vannak az arcomon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az államon és kétoldalt leginkább

dec. 29. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Laktózérzékenység is lehet.

A gyulladt pattanások mindenképpen belülről indulnak. Tehát ki kell vizsgálni.

Addig semmit ne kenj rá a az alaprutin kívül. (Tisztítás, hidratáló, fényvédő)

Aktívot semmiképp.

dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
83%
Hormonjaid hogy állnak? Szerintem amíg azok nem állnak vissza, addig előfordulhat ilyen. De kaja is okozhatja, amit sokáig nem fogyasztottál pl. tejtermékek. Gyógyszert szedsz esetleg? Szerintem bízd ezt most bőrgyógyászra/endokrinológusra.
dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem szedek,menzeszem 3 éve nem jött meg :/
dec. 29. 21:44
 4/5 Metionin ***** válasza:
80%
Akkor hormon gond lehet az szerintem. Meg a testednek is meg kell tanulnia újra befogadni, megemészteni, tolerálni az egyes élelmiszereket. Ha a kórelőzményeddel szakemberhez fordulsz, biztosan tud segíteni.
dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elhelyézkedés alapján hormonális akné is lehet, pláne hogy anorexia miatt biztos a hormonjaid is össze vissza lehetnek.

Nem érdemes otthon kísérletezni, menj el bőrgyógyászhoz, ő tud csak igazán segíteni, nem Marika a képernyő mögött.

dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!