Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy eltávolítás: kell-e...

Anyajegy eltávolítás: kell-e bőrgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Vagy műtétek előtt megvizsgálnak és az elég? Vagy előtte el kell menni bármelyik bőrgyógyászhoz vizsgálatra?
jan. 2. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk bőrgyógyász ad beutalót a sebészetre.
jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig 3-at távolítottak el az utóbbi 5 évben.


Először elmentem bőrgyógyászhoz, aki megnézte, majd írt egy beutalót a sebészetre.

Amikor csak simán telefonáltam, hogy el szeretném távolíttatni, akkor is először a bőrgyógyászhoz adtak időpontot, nem közvetlenül műtétre. Végül is jogos, a sebész nem feltétlenül bőrgyógyász is egyben.


Műtét után elküldték a kimetszett részeket szövettanra.


Medicovernél voltam mind a 3x, SZTK-ban nem tudom, hogy megy (fizeti a cégem, mielőtt valaki kötözködni kezdene).

jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kell a sebészetre beutaló a bőrgyógyásztól, de lelet kell. Szóval kell hogy legyen egy papír, amin a bőrgyógyász leírta, hogy melyik anyajegy eltávolítása javasolt, ha ilyened nincs, akkor a sebész nem fog veled semmit sem kezdeni. Szóval igazából a bőrgyógyászt szerintem nem lehet megkerülni.
jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én esetemben plasztikai sebész lenne
jan. 2. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a plasztikai sebész sem fog hozzányúlni csak így random egy anyajegyhez, anélkül hogy egy bőrgyógyásztól vinnél leletet. Szerintem 100%, hogy kell bőrgyógyásztól is egy papír.
jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ahhoz meg pláne ne menj bőrgyógyász nélkül, sajnos a plasztikások engedélyeit elég lazán adják ki, jó esetben van valami fogalmuk a dologról, de én azért inkább profihoz mennék... mégiscsak egy extra szövetcsomót tervezel megbolygatni, egy szövettan sose árt utána.
jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Everderm annak számít, nem?
jan. 4. 22:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!