Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép az extrém hosszú haj...

Szép az extrém hosszú haj vagy túlzás?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék olyan hosszú hajat ami leèr legalább a fenekemig, de inkább a combomig. Volt már csípőig érő hajam, de hosszabb még sosem. Mindenki azt mondja, hogy nekem a rövid haj áll jól, amúgy is a hosszú haj gusztustalan mert, mindig az ápolatlanságra asszociálnak( főleg a férfiak). Pl. ilyet hallottam, hogy nem tudom majd kitörölni a fenekem anélkül hogy odalógna a hajam.

Ha nők mondják, hogy maradjak a rövid hajnál ők vagy mindig is a rövid hajat preferálták, vagy nagyon ritkás hajúak.


jan. 4. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te csak menj tovább a saját igényeid szerint.


A fontos:

-legyen a hajad mindig ápolt;


-legyen kiengedve is rendezett; pl 1-2 extravagáns, ízléses csat, stb.


- mindig az öltözeted stílusának megfelelően alakítsd a frizurádat;


-gyanakodj, hogy akik kritizálnak, azok szinte biztos, hogy irigyek;

Az ilyen megjegyzéseket szembe nézős, széles mosollyal szoktam jutalmazni. Nem tudnak mit kezdeni vele.

😁😁😁

jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
82%

Hordj olyat, ami neked tetszik, elvégre neked kell vele foglalkozni. Most én is úgy vagyok vele, hogy hadd nőjön, félévente vágatok a végéből, hogy ne töredezzen, aztán kíváncsi vagyok, mekkora az a hossz, ahol azt mondom, hogy na jó, elég. Jelenleg derékig ér. Gyerekkoromban volt combközépig érő is de az minőségre nem volt szép, mert anyámnak csak a hossz kellett, nem ápolta. Most centiben hosszabb a hajam, mint akkor (ugye gyerek magassághoz a combközép az más) és mivel figyelek rá, sokkal szebb is.

Igazából ha maga a haj szép, akkor biztosan nem tűnik ápolatlannak, ezt nem tudom, honnan veszik. Való igaz, hogy vannak, akik görcsösen ragaszkodnak a hajhosszhoz akkor is, ha a haj már elvékonyodott, töredezett és hiába van egy méteres haja, ha ordít, hogy kb. 30 centit le kéne belőle vágni. De egy egészséges, tömött végű hosszú haj az objektíven nézve is szép, akkor is, ha valakinek nem stílusa, nem ízlése vagy ő nem hordaná.

jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1* láttam egy ilyet, nekem tetszett.
jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tetszenie. De nekem nem tetszik a nagyon hosszú. Olyan hátig érő még oké, de annál hosszabb nekem már sok. Meg nem is igazán láttam még egészségeset, általában az ilyen extrém hosszú hajaknak a vége már borzalmasan vékony és szálkás szokott lenni.
jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!