Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elyn’s lab eddig kijött...

Elyn’s lab eddig kijött termékeiből valaki ajánlana egy heti bőrápolási rutint?

Figyelt kérdés
Kicsit összezavarodtam, mert egy szérumban több minden is van és elég kezdő vagyok a témában. Több videót megnéztem, de kicsit összezavarodtam, mert ki ezt mondja ki azt, van amit nem lehet egy rutinban használni, van amit ki kell tapasztalni. Ezt értem. Csak kis segítséget kérnék, hogy elindulhassak az úton

jan. 4. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez tudni kellene hogy hány éves vagy, milyen a bőrtipusod. Mert ezek fontos dolgok, mondok egy példát, a retinol egy nagyon szuper hatóanyag, de nem 17 éveseknek. Amúgy ami kortól, bőrtipustól függetlenül fontos, hogy használj mindennap fényvédőt.
jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van valamilyen bőrproblémád? Milyen típusú a bőröd?


Ha nincs bőrproblémád, akkor nincs szükség mindenféle kencére.


Reggel pl. arcmosásra használhatod a Must-Have nevű arclemosót. Ezután használj fényvédőt. Ha jól tudom az Elyn's Labnak csak SPF30-as fényvédője van sajnos, de télre szerintem az is rendben lehet, viszont nyárra én nem azt használnám. Én inkább a Her Majesty fényvédőjüket mondanám. Én általában nem szoktam külön hidratálót használni a fényvédőhöz, mert úgy érzem az eléggé hidratál.


Estére pedig kezdhetnéd az Elyn's Lab Game Changer olajos lemosójával, majd utána a Must-Have lemosóval. Ezután pedig az All-In Extra hidratáló jó választás lehet.


Ennyi. Ez az alap. Ha esetleg elmondod, hogy konkrétan mi a baj a bőröddel (ha van), akkor lehet további dolgokat mondani. Pl. pigmentfoltokra a C-vitamint szeretik ajánlani. Szóval az, hogy milyen szérum kell, attól is függ, hogy milyen a bőröd, mi a fő problémád. Ha szerinted rendben van a bőröd, akkor csak azért nem kell 10 különböző szérumot használni, mert hogy az a "menő". Amúgy ha eddig semmilyen terméket nem használtál, akkor szerintem amit leírtam, az úgy alapnak akkor is jó, mert ha akarsz szérumokat is használni, nem jó egyszerre rengeteg új terméket bevezetni, illetve jobb ha az ember előtte kialakít egy alaprutint.

jan. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. A bőrtípusom kombinált. A bőrproblémám pedig, hogy gyulladt pattanásaim vannak és ezek után sötét foltok maradnak. Nagyon tág pórusaim vannak és sok a miteszerem is leginkább az orromon.
jan. 7. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én értek a bőrápoláshoz, de én 25 éves, nincs semmilyen bőrhibám, normál bőröm van, én inkább az öregedés megelőzésére koncentrálok. Ezért csak annyit mondok, hogy lehet aknéd van, érdemes lehet felkeresni egy bőrgyógyászt(az aknéra nem mindig elegendőek a kozmetikai termékek, sok esetben gyógyszerrel kezelik), de lehet túl sok zsíros ételt eszel, vagy valamilyen ételallergiád van, pl laktózérzékenység, érdemes lenne ezt is kivizsgáltatni. Tág pórusok ellen jó lehet a niacinamid, miteszerekre a hámlasztó, de ha hámlasztasz előtte járj utána részletesen a dolognak(súlyos irritációt okozhat a nem megfelelő hámlasztás), illetve másnap mindig használj utána fényvédőt(meg ha nem hámlasztasz akkor is). Van egy olyan oldal, hogy Skinmart, keress rá, sokmindent leír a tudatos bőrápolásról.
jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*25 éves vagyok
jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!