Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket ajánlanátok...

Milyen hajfestéket ajánlanátok ilyen árnyalatú hajra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sosem volt még festve a hajam (ezért előre is elnézést, ha nagy baromságot mondok/kérdezek), és kedvet kaptam hozzá hogy kipróbáljak valami újat. :)


Szőkíteni nem szeretnék, viszont elég sötét a hajam. Természetesen tudom, hogy semmilyen nagyon világos vagy intenzív festék nem fogná be rendesen. Első hajfestésnek, ilyen alaphajszínre mit ajánlanátok?

[link]



jan. 6. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem klassz árnyalata van a hajadnak. Kár lenne festeni. Miért nem inkább az egyenesítést próbálod ki? Az még jól is állna (de ha mégsem, hamar visszaáll eredetire)


Férfi válaszoló

jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kipróbálhatnád a babylightsot egy leheletnyivel világosabb árnyalattal, hogyha mindenképpen szeretnél picit újítani. Megmarad az eredeti árnyalat ami amúgy tényleg tök szép, csak kapna egy kis textúrát is.
jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hannna099 ***** válasza:
65%

Egyáltalán nem olyan sötét a hajad, hogy semmi ne látszódjon rajta!

A legfontosabb az, hogy neked melyik hajszín tetszene.

Sok online elérhető oldal van amikkel kipróbálhatod, hogy egyes színek hogy állnának. Elég ha beírod hogy "hair color changer" és utána játszhatsz vele hogy mi áll jobban.

Színek amik szőkítés nélkül is látszódnának a hajadon:

- Egy körülbelül 6-7-es szintű sötétszőke/középbarna (attól hogy világosabb a jelenlegi hajadnál, azon a sima bolti dobozos festék amiben nincs szőkítő, az is látszódna rajta, szerintem maximum egy 7-es világosságú, ha ezek nem tudod mit jelentenek, lényegében a hajad sötétsége, 10-es a hidrogén szőke/fehér, 1-es pedig a legsötétebb fekete)


- Egy igazi mogyóró/gesztenyebarna, vagy akár ami már átmegy a kicsit vörösbe, mahagóni szín. Ezek 4-5-6 mélységűek szoktak lenni.


- Egy hidegebb árnyalatú sötétbarna. A sötétbarna hajfestékeknél vigyázni kell arra, hogy szinte mindig 1 vagy akár 2 árnyalattal is sötétebbek lesznek eleinte. Volt olyan hogy 3-as szintű sötétbarnától fekete lett a hajam, és nagyon ki se kopott belőle. Érdemesebb emiatt, eggyel világosabbat venni, főleg hogy a szűz haj könnyebben magában tartja a színt, nem ereszti hajmosásnál annyira.


- Izgalmasabb színek terén pedig egy mély cseresznyés vöröset vagy egy violásabb sötétlilát tudnék ajánlani.


Ezek könnyen kezelhető színek, otthon is be tudod vele festeni a hajadat 4-5 ezer forintból (kevesebből is akár), annyi hogy a hosszúsága miatt 2 dobozzal kellene venned. Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan privátba, nem vagyok fodrász, de már 6 éve otthon festem magamnak a hajamat, és kéktől kezdve vörösön és feketén át már mindenféle volt:)

jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pacsi neked 3-as, szuper vagy :)
jan. 6. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Hát én első hajfestésnek azt javaslom, hogy fodrásszal csináltasd ahelyett, hogy otthon kísérleteznél. Egy csomó olyan részlete van ennek a folyamatnak, ami abszolút nem agysebészet ugyan, de aki soha nem csinált és nem is látott ilyet, annak magától nem feltétlenül jut eszébe. Láttam már pl. olyat, akinek nem csak a füle és homloka lett sötét az elbénázott házi hajfestés után, hanem csíkokban még az alkarja is, ahogyan végigfolyt rajta a festék.
jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!