Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit érdemes csinálni most a...

Mit érdemes csinálni most a hajammal?

Figyelt kérdés

A természetes hajszínem barna, elég sötét. Utoljára másfél éve volt szőkítve, azóta most félig le van már nőve. Az alja pedig sárga. Nem tetszik, nagyon igénytelen hatást kelt, nem szép. Szőkíteni egy jó darabig nem tervezem, addig hagyom nőni és ápolgatom.

Arra gondoltam, hogy befesteném barnára, de felül kihagynám, nem bántanám az eredeti hajszínem. Viszont nem tudom mennyire lehetne az eredetihez nagyon hasonló színt összehozni, hogy azért egységes legyen.

És az is baj ugye, mindig úgy jártam, hogy amint visszafestem barnára egyből ledobja a szőke, mert alatta világosabb. Úgy mégrosszabb a helyzet mert akkor már nem is sárga hanem narancssárga lesz :/ Ezt el akarom kerülni. De ennek érdekében mit lehetne tenni, milyen színvédő termék lenne ilyenkor hatásos, vagy milyen típusú tartós hajfesték?



jan. 8. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj ram és ha úgy van nézünk pár lehetőséget hogyan lehetne elfedni a szőkét.
jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Le kell nyírni.
jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szőkítés roncsolja a hajat, ezért nem nagyon marad meg rajta egy festésből a ráfestett sötét szín. Több festéssel láttam már sikereset, de a narancssárga szakasz így is megvolt. Fodrász nélkül nem lesz szép, itt már érteni kell hozzá.

Ha csak a sárgás árnyalat zavar, az hamvasítható, de ha sötétebb hajat szeretnél, akkor nem ez a te utad. (Hamvasítani: otthon lila pigmentes balzsam a szőkített részre, ha ez nem elégséges, fodrász.)

jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!