Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki mit ért ,arc és ajak...

Ki mit ért ,arc és ajak ápolás terén?

Figyelt kérdés
jan. 9. 19:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A szalicilsav egy aktív bőrápoló elem, amely hámlasztja a bőrt, szabályozza a felesleges faggyútermelést (olaj) és tisztán tartja a pórusokat.A niacinamid egy szintén pórusösszehúzó,hidratáló szérum pattanásos bőrre.Ezeket nem kell lemosni ,felkened reggel / este majd este/reggel mikor arcot mosol lemosod. Ezekre hidratáló krémet kell használni zárásképpen. Én nem ugranék így neki az arcápolásnak csak mert itt xy ajánlotta a szalicilsavat meg a niacinamidot felkenem és jólvan. Kell arclemosó is.

Egy alap arcápolási rutinra lenne szükséged.

jan. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olvashatsz hogyan is néz ki egy rutin.

jan. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
11. válaszolót azzal javítanám ki, hogy szalicilsavat csak este kenj az arcodra, és napközben nagyon fontos a FÉNYVÉDŐ! A szalicilsav mivel egy hámlasztó sav, a bőröd érzékenyebb lesz a napra.
jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én alap arcápolási rutin bevezetése nélkül nem kennék szalicilsavat egyenlőre.

Alaprutin reggel: tisztítás, hidratálás ,fényvédelem

Este: Tisztítás, hidratálás.

Ha ez meg van akkor:

Reggel: tisztítás, niacinamid, hidratálás, fényvédelem.

Este: tisztítás, szalicilsav először heti 1x majd heti 2x , hidratálás. Estére is mehet a niacinamid ha már bevan vezetve.Igen a 11es válaszomban nem írtam hogy a szalicilsavat nappal ne, köszönöm.

#11,12

jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Nem kötekedni szerettem volna, látszik, hogy értesz hozzá de én kozmetikusként muszájnak éreztem kiemelni a fényvédelem fontosságát.

Viszont a kérdezőnek azt ajánlanám, hogy ne interneten keresztül kérjen tanácsot láthatatlanban, hanem keressen fel egy jó kozmetikust aki segít neki egy alapos bőrelemzés után összeállítani egy megfelelő rutint.

jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Természetesen nem vettem rosszul a kommentedet, meg is köszöntem hogy kijavítottál 🙂

Igen, a legjobb egy szakember aki segít kiválasztani elsősorban a megfelelő arclemosót, hidratálót, fényvédőt bőrtipushoz megfelelöt :)

jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm mindenki segítségét :)

Sajnos eddig tényleg nem sokat foglalkoztam az arc börömmmel, de tökéletes segítséget kaptam tőletek és igen tudom, hogy látatlanban kértem segítséget, de nekem első lépésként tökéletes segítséget kaptam!

jan. 12. 20:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!