Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan kozmetikus, aki...

Van olyan kozmetikus, aki férfiak szőrtelenítését is vállalja?

Figyelt kérdés
Hát, félnek, pénisz?

jan. 14. 15:37
 1/5 anonim válasza:
100%
Hozzám nők / férfiak vegyesen járnak, legyen jó bármelyik testrészről. De szerintem nem én vagyok az egyetlen az országban :)
jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok van ilyen, csak az a baj, hogy országos szinten rohadtul rossz az eloszlás. Pl., Gödöllő, Hatvan, Gyöngyös, Jászberény és környékein sajnos egy sincs, pedig nagy igény lenne rá. Tehát ha valaki létesítene egy ilyen kozmetikát, tele lenne munkával.
jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
ez egy jó kérdés én Békés megyében kerestem, de nem nagyon találtam bárkit kérdeztem nem foglalkozik csak nőkkel, de valahol van biztos csak nehéz találni :)
jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám és baráti alapon megcsinálom. Bepiálok és a fészerből előkeresem a ragasztószalagot,aztán letépkedem vele a nem kívánt szőrállományt
jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem félnek, de megcsinálják. Google>férfikozmetika>intimgyanta


Létezik

jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!