Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy doboz festék is befogná a...

Egy doboz festék is befogná a hajamat rendesen?

Figyelt kérdés
Világosbaran hajamat ma szeretnám befesteni sötétebb barnára. Loreal Casting Creme Gloss-t vettem Praliné árnyalatot. Együtt minden, amia dobozban van, 160 ml. Régen (tavaly voltam utoljára befestve) Palette-val voltam festve, abbol kellett 2 doboz is, mert 100ml volt csak benne a cucc :D az a 200 ml akkor pont elég volt. Nem igazán nőtt azóta a hajam, legalábbis nem ugy vettem észre magamon (10 centivel a vállaim aljáig). Ez a Cstongos festék olyan, hogyha felkezdem, akkor muszaj is rákenni a hajamra, nem lehet tárolni, olyan a csomagolása... Nem lenne sok az a 320 ml szerintetek? :S Félek h már tulságosan is roncsolná a hajamat...
2010. okt. 23. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs extrémen nagyon sok hajad, bőven elég kell, hogy legyen. Ekkora hajra még a palette is elég lenne, szerintem túl oskat vittél fel... :D
2010. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*sokat

De biztosra menj, vegyél még egyet és ha kevés lenne, akkor használd fel azt is. :D

2010. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
biztonság kedvéért vettem 2őt :)) de nagyon dilemmázok ezen :D hátnem éppen van sok hajam, sőt :D majd meglátom, max ráteszem a másik dobozzal is, ha nem lesz elég :)
2010. okt. 23. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!