Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miskolcon szakmájához értő...

Miskolcon szakmájához értő fodrász?

Figyelt kérdés

Persze vannak profik, akik biztos nagyn jók, de az áruk is...

Én 5-10e között vagyok hajlandó fizetni, mert már unom, hogy hogy nem tudnak egy normális szép szőkét festeni nekem...mindig sárga lesz.

és amin amúgy is ki vagyok akadva, hogy a bolti dobozos festéket egyszerre kenik a hajamra...nem előbb a tövére aztán a végére.egyszerre.így nagyon egy színű lesz...


szóval van valakinek jó fodrásza MiskolcoN???


2010. okt. 23. 11:21
 1/3 anonim válasza:
Beauty Box,Pataky Zsuzsa,megtalalod ot az iwiwen(Miskolcon) vagy a facebookon.
2010. okt. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Széchenyi 52 alatt a fodrászüzletben Gabóca. Sajna a nevét nem tudom rendesen, de mindíg nagyon jó hajakat csinál. Nem csak fodrász, de alkot is. Élvezet nézni, ahogyan dolgozik. Középhosszú haj kb 3500 nála bár ez csak vágás szárítás, de a festésben bennevan a vágás ára is.
2010. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
első válaszoló!!!!! nem találom iwiw-en, facbookon sem :S
2010. dec. 6. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!