Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használta már az Eucerin...

Aki használta már az Eucerin Oil Control SPF50+ fényvédőt, írna véleményet róla?

Figyelt kérdés

[link]


Zsíros és aknés a bőröm, viszont ici picit mintha zsírosnak érezném, persze annyira nem mint a társait, ez bizonyul a legjobbnak.


Megfigyeltem, hogy az INCI-je között az utolsó összetevők között ott van a Carrageenan, aminek 5-ös komedogén indexe van. Ebben az esetben az mennyire gond? Mert a terméket a gyártó leírja, hogy nem komedogén, de ha komedogén összetevővel megnézzük, a Carrageenan összetevőre írja, hogy pórus tömítő lehet.


jan. 21. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A Carrageenan leghátul van, keveset tartalmaz belőle a fényvédő, így nem tömíti el szerintem olyan mértékben a pórusokat, hogy ezzel bajt okozzon.

Én inkább a 3. helyen lévő alkohol denat miatt aggódnék.

jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Régebben én is használtam, amikor még nem kerültem (a zsíralkoholokon kívül) az alkoholt. Nekem pattanásokra hajlamos a bőröm, de nem okozott gondot. Az spf 30-as változata viszont borzalmas volt (pedig általában fordítva szokott lenni). a 30-as nagyon pereg.

Egyébként én mostanában a nagyon könnyed hidratálókrémhez hasonló fényvédőket kedvelem. Ha jól beszívódik, és kicsit lepúderezem (pl a Rimmel kind&free púder minden mentes), akkor nem tocsog tőle az arcom. Ilyen fényvédő pl a Skin 1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum (aminek ráadásul az uva védelme is nagyon magas).

jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!