Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes lehet...

Szerintetek érdemes lehet fent meghagyni így egy csíkban a hajam a kopaszság helyett? 20-30 között a nőknek mennyire fontos a haj?

Figyelt kérdés

Nem én akarok kopasz lenni, de mit csináljak, ha már kb 20 éves koromban kezdődött? A családom tökre ellene van, lehet túl nagy sokk lenne, ha az egészet kopaszra borotválnám.


[link]


A linkelthez hasonlóra gondoltam, csak mindehol máshol teljesen kopaszon hagyni, kivéve fent.



Mivel nagyon zsírosodik a hajam és ha csak egy kicsikét is hosszabbra hagyom meg, akkor nagyon látszik sajna, hogy nincs hajam.


24 éves vagyok, de ha nem is most, előbb vagy utóbb le kell kopaszra tolatnom. Abban se vagyok biztos, hogy ez a fajta kitartana egyáltalán, mert természetesen hátul is kopaszodok, mert hát a f*szomat, miért is ne g*ci. Már az első pillanattól fogva gyűlöltem a gondolatot is, de nem tok vele mit csinálni. Nem is akarom, hogy a társkeresés emiatt ne menjen.



jan. 22. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Hát, a linkelt, főleg ha alig van hajad, szerintem nem igazán néz ki jól. Ellenben szerintem a full kopasz fej nagyon szexi tud lenni, főleg ha a fejformád megfelelő hozzá.

Felnőtt ember vagy, hogy a családod miért akar beleszólni, és téged ez miért érdekel azt nem tudom. 😀


De amúgy, az a lényeg hogy neked tetsszen, jól érezd magad. A magabiztosság sokkal fontosabb a lányoknak mint hogy milyen hajad van.

jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1: Jó csak lehet pont ezért mondják, mert nem állna jól és hát igen, nekem is az a bajom, amit írtál. Csak jobb ötletem nincsen erre. Gondolom leírtad volna, ha neked lenne...


Nem hiszem, hogy tetszene, de előbb-utóbb hozzátudnék szokni szerintem. Nincs sok választásom, az sokkal rosszabb, ha elől, hátul hiányzik egy csomó hajad vagy akár az egész, de oldalt közben van.

jan. 22. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajbeültetés.
jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Told le kopaszra, engedd el
febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!