Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az amitől ideiglenesen...

Mi az amitől ideiglenesen gyorsabban nőne a hajam ?

Figyelt kérdés

Van ilyen vitamin esetleg tea, vagy valami természetes módszer?

Eléggé rövid a hajam, szeretnék egy fizurát amihez hosszabb haj kell.

19f



jan. 23. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Nincsen csodaszer. Havi 1 centit tud nőni a hajad.

Kipróbálhatod az A-vitamint, a sörélesztőt, de ne fűzz hozzájuk nagy reményt.

jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a változatos, egészséges kajálás mellett nő gyorsan. Pl. sok hal, zöldségek, gyümölcsök.
jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel sportolak jó az étrend egészségesen eszem, A-vitamint próbáltam már meg cinket is jelenleg szedek.
jan. 23. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Az egyes miért van nullára leszavazva mikor ez az igazság? Nem létezik olyan vitamin vagy szer ami bizonyítottan felgyorsítaná a hajnövekedést. Még ha kecskét áldozol a rozmaringolaj istenének akkor se fog 1-1,5 centinél többet nőni.
jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

#4

Megszoktam már, hogy az értelmes válaszomat a hozzá nem értők leszavazzák, mert ez az értelmi szintjük, de megmagyarázni már nem tudják, hogy miért szavazták le.


Fodrásznőm mondta ezt nekem, aki érti is a dolgát.

Én is átestem már ezen, tőle kértem tanácsot, és ezt mondta.

jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valóban 1-1,5 cm a maximum, szedhetsz rá a legdrágább csodaszerekből is, kenegetheted, tökmindegy.
jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fejbőr tisztán tartása és a haj szerkezetének védelme, mértékletesség. A mindennapi hajmosás faggyútermelésre serkenti a fejbőrt és károsítja a hajszálakat. Nekem zsíroskorpám van és használok 2 hetente 1x gyümölcssavas fejbőrhámlasztót és így ki is kibírom a heti 1 mosást. Minimalizálni kell a szilikont, a samponba pl egyáltalán nem kell és a hajvégekre is inkább az olyan szerek jók, amik táplálnak is, nem csak bevonatot képeznek. Pakolásnak jó a ricinus olaj, panthenol (a tiszta), koffeines pakolások, csak jól ki kell öblíteni és kitisztítani a fejbőrt. Nem szabad sokat festeni, szárítani, sütni vasalni, néha le kell vágatni az aljából. A vékonyszálú, törékeny hajam jelenleg hátközépig ér, sosem volt ilyen hosszú.
jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!