Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi vált be a legjobban...

Kinek mi vált be a legjobban a pattanásokra? Hogyan, mit használt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

én elmentem bőrorvoshoz.. és hát ő írt olyan krémet.. azt használtam sokáig.. és jó volt.. bevállt..de szörnyen szárította az arcomot..

most már régtől nem használok semmit sem az arcomra.. csak egy nap sokszor megmosom vízzel az arcom.. és így hát nem javul...de nem romlik..

amúgy meg ottvan a Clean and Clear.. nagyonn sokan dícsérik... próbáltad már??

2010. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lodarazs ***** válasza:
Próbáld ki az ezüstkolloidot...
2010. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én garniert használtam 1 évig(arclemosót),de az nem nagyon vált be, vagyis eg yidő után elveszítette a varázsát :P. most már Clean and Cleart használok lemosót és tonikot és az jó. a menstruációm előtt szokott előjönni 1-2 pattanás. puha lesz tőle az arcom :) meg arcpakolást szoktam rátenni heti 1 alkalommal. illetve ha lehet minél kevesebbet alapozd a bőröd, jó ha levegőzik. azt hiszem ennyi :)

*L

2010. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!