Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemránckrém csak lassít a...

Szemránckrém csak lassít a folyamaton vagy vissza is fordít valamennyit?

Figyelt kérdés
Ha használom, jobb lesz a helyzet, vagy csak lassabban romlik tovább?

jan. 25. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb lesz, mert ha mindig hidratált a bőr, akkor kevésbé látszanak a hibák, ráncok. Egy száraz bőr mindig ráncosabbnak tűnik.

Használj valamit, amit bír a bőröd. Én magamon látom, hogy teljesen más a bőröm, mint a hasonló korú barátnőimé, akik nem igazán használnak semmit sem, meg a fényvédelemre se figyelnek. (40 felettiek vagyunk)

jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

46 vagyok, soha nem használtam ilyesmit, mondjuk, mást se igazán, de az elmúlt másfél év brutál odavágott nekem. A bőröm eleve nem száraz, illetve zsíros, de a szemem környékén, meg a nevetőráncoknál most nagyon sokat romlott a helyzet. Egyelőre egy Yodeyma szemránckrém akadt a kezembe, de fogalmam sincs róla, az jó-e, vagy mi számít egyáltalán jónak.

jan. 25. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bármi jó, ami nem irritálja a bőrödet, és ami beszívódik.

Én már legalább 10 éve használok szemránckrémet. Nekem az a fontos, hogy parfümmentes legyen, mert attól piros lesz a bőröm.

Egyébként nekem is zsíros, de közben nem hidratált, szóval száraznak is tűnik, ha nem használok semmit.

jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Inkább megelőzésre jó meg optikai tuningak, mer ha hidratált a bőr, kevésbé látszódnak a ráncok. Egy peptides szérumot próbálj ki szerintem, jobban használnak, mint a krémek. Az argireline, matrixyl pl. jók. Én igaz 33 éves vagyok még de 24-25 éves koromban már kijött a homlokomon 2 ránc, valószínűleg mert akkoriban állandóan éjszaka dolgoztam és ez megviselte a bőrömet is. Akkor elkezdtem kenegetni, a bőröm nagyon szép lett de az a 2 ránc sajnos ott maradt. Nemrég viszont vettem egy ilyen peptides cuccot és 2 hónap alatt az egyik homlokráncom eltűnt, a másik halványodott. Kitartóan kenem továbbra is, hátha.
jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyetlen összetevők, amik bizonyítottan képesek visszafordítani a ráncokat, azok a retinoidok. (A vényköteles retinolsav a leghatékonyabb, de retinollal és retinallal is szép eredményeket lehet elérni.)

De kétség kívül számít a megfelelő hidratáltság. Egy szép, hidratált bőr életteltelibb, és optikailag is kevésbé láthatóak a ráncok, ha több nedvesség van a bőrünkben.

jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!