Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők! Ha be lehetne, sőt be...

Nők! Ha be lehetne, sőt be kellene állítani egy végleges hosszt a hajnak, aminél nem nőhet hosszabbra, de rövidebb sem lehet (nem törik, nem vágathatod), akkor milyen hajhosszt kérnél, meddig érőt? De egy életre kérnéd, szóval úgy válaszolj!

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de érdekel. :D Én is nő vagyok.
jan. 27. 14:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig rövid hajam volt kiskorom óta. Anyának nem volt türelme fésülni/megtanítani hogyan kell ápolni. Ezt még mindig csak tanulom.


Sikerült pár centivel váll alá növeszteni, de most is elég rövid. Mindenképp hát közepéig vagy derékig érő hajat választanék.


20N

jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne ennyire gyenge, lelapuló, tartás nélküli hajam, akkor hátközépig érőt szeretnék. Most sajnos már akkor is szörnyen lehúzza a súlya, ha vállig ér, úgyhogy ennél hosszabb egyáltalán nem mutatna jól.
jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem tudom. Most nagyon hosszú, de szerintem nekem jobban áll a vállig érő. Viszont ebből jó frizurákat tudok csinálni.
jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Metionin ***** válasza:
100%
Ha tuti nem törhetne, akkor fenékig. Amekkora épp nem éri a széket ha leülök. Most az a terv, annál hosszabb szerintem már zavaró lenne, mert ráülnék.
jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Áll alá érő, az arcformámhoz ez a legelőnyösebb szerintem, ráadásul könnyen kezelhető, praktikus, kényelmes, stb, én nagyon szeretem.
jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ó, első, ne aggódj! 20 éves vagy, lesz még neked derékig érő hajad, ha erre vágysz! Olyan sok évig hordhatod derékig érően, ameddig csak akarod, ameddig meg nem unod. 20 évesen előtted az élet, ami a hajadat illeti.
jan. 27. 16:29
 7/22 A kérdező kommentje:
Négyes, az ilyen fenék aljáig érő haj már valóban kezd túl zavaró lenni a hétköznapokban, főleg kiengedve... Egy hosszú, selymes fonatban még jól elvan vele az ember, de kiengedni már max a jeles napokon érdemes.
jan. 27. 16:33
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én összevissza váltogatom, mi tetszik. Nagyon rövid még sosem volt, de a derékig érőtől az állig érőig folyamatosan változtatgatom, úgyhogy nekem ez nem lenne jó dolog :D
jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat amúgy!

Azt hiszem én is valami nyakig érő hosszt választanék, mint pár válaszoló. Főleg hogy egy életre előre kell dönteni... Mert ha megterhelne a hosszú haj gondviselése, és sosem tudnék szabadulni tőle, az igen rossz élethelyzet lenne. Olyan lenne, mint egy háziállat, akit nem is akarsz tartani, de muszáj... Hát inkább nem kockáztatnék.


De hála égnek, nem kell egy életre előre eldönteni. :D Megnöveszthetjük és levághatjuk kedvünkre.

Persze a növesztés nem kevés idő, az európai haj 15 centit nő csak 1 évben... Persze ha vágatott az ember, vagy ha töredezik a vége, akkor ennyit se...

jan. 27. 16:40
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiatalabb koromban mindig kb. derékig érő hajam volt. Most 40-es vagyok, már vékonyabb szálú és kevesebb is, most könyékig érő. Ha olan lenne, mint régen, akkor a derékig érőt választanám. Ha ilyen lenne, mint most, a mostanival is elégedett lennék életem végéig. Remélem, soha nem lesz olyan "kevés" hajam, hogy vállnál rövidebbre kelljen vágni.
jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!