Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 28 évesen őszhaj, milyen...

28 évesen őszhaj, milyen hajfestéket vegyek?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van és látok benne őszhajszálat, ami engem nagyon nagyon zavar. Még nem is szültem, nem akarok fehér hajjal menni az óvodába/ iskolába a gyerekért. Tudom azt szokták mondani, hogy kitépni nem szabad, de én mikor meglátok 1-2 nagyobb szálát olyan idegbe jövök, hogy azonnal szedem ki. Feketét nem szeretnék, mert az eléggé öregít és úgy tudom nem is lehet később teljesen megszabadulni tőle. Jelenleg is elég sötétbarna a hajam szerintem gesztenyebarnának mondható. Még szerintem várat magára a festés, de nem tudom ez mennyi időn belül lesz nagyon látványos, az őszülés. Ami nekem nagyon tetszik az a csokibarna hajszín (linkelem). Boltokban hiába nézem ilyet nem kapok. Tudtok valami olyat ami tényleg ilyen mint a linken? Illetve mivel nekem gesztenyebarna hajam van egyáltalán lehet ebből csoki barnát csinálni? Színező is érdekelne, ha van esetleg olyan (próba kép) ami kimosható.

Váll alá ér a hajam és elég dús.


[link]


Nekem ennél sötétebb a hajam így nem tudom ebből kihozható e


febr. 3. 21:42
 1/1 anonim válasza:
Érdemes fodrászhoz fodulni, ő kikeveri azt a színt. Ha meg otthon szeretnéd csinálni, érdemes a barna színeknek a hátulján megnézni a szín árnyalatokat. Az hátha segít.
febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!