Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok segíteni sötétt a...

Tudnátok segíteni sötétt a hajam azaz barna de szeretnék világos vöröst hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Világosabb fajta barna a hajszínem...jelenleg viszont vörös intezív vörössel festettem be a barna hajam nem rossz,de szeretnék világosabbat csak nem tudom hogy most ettől világosabb hogyan lehetne?Azon gondolkoztam először befesteném szőkére(ilyen haj leszívást mellőzném inkább elvileg sokaknak tönkre teszi a haját az enyém amúgy se vmi jó de ,nem szeretném ha rosszabb lenne) viszont épp azért kérdezem ezt hogyha be festeném szőkére és utána egyből vörösre vagy mondjuk pár óra el teltével vagy mondjuk másnap vagy nem tudom hanyadik nap kellene be fessem mondjuk vörösre?És hogyan szívná le a barna hajam???Azért vmennyire világosabb lenne nem?Vagy milyen haj festéket ajánlottok ami sötét hajon látszik is?Persze csak ilywn bolti haj színeket ajáljatok nekem ne ilyen netről rendelteket ami 10ezrek...teháth aki tudna segitene?
febr. 4. 19:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezt a palette intezív vöröset használtam van ettől világosabb?Amitől világosabb lenne vagy akkor ez a szőkités milyen lenne??Volt aki ilyesmivel probálkozott?Hogy sikerült?
febr. 4. 19:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Szőkítőpor. A közepére 9-es oxival. Itt kezd. Aztán 6%-os oxival a végekre és a tövekre.

Ezután lemosod alaposan. Majd jöhet a fodrászfesték, amit először a tövekre viszel fel 3%-os oxival, majd 6%-ossal a közepére, végére. Ezzel elkerülöd a rikító töveket.

febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha befested szokere akkor szo szerint semmi nem fog latszani. Barnas voroses + szoke = barnas voroses.

Ahhoz hogy vilagosabb legyen valahogy el kell tuntetni az alap hajszint

febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el fodraszhoz es megcsinalja neked.

Szokites nelkul a sotet hajbol a budos eletben nem lesz vilagos. De ha ennek nekiesel otthon, akkor egy sarga-foltos- akarmit kapsz eredmenyul, akar meg le is egeted a hajad es mehet a kukaba az egesz.

febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szőkítés nélkül nem lesz világosabb a hajad. Ezzel az össze -vissza festegetéstől meg a bolti festékektől amúgy sokat károsodik a hajad, inkább menj fodrászhoz.
febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
febr. 5. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!