Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minek hívják ezt a bőrhibát?

Minek hívják ezt a bőrhibát?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki mint az anyajegy csak nem áll ki kicsit se. A bőrrel egy vonalban van.

Pingmentfoltnak írtam be ,de arra más jött ki.

Leszeretnék szedetni párat és szeretnék számolni az árakkal, de nem tudom mi lehet a neve. Anyajegy az drágább lehet, mert az kiáll.


febr. 4. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Az anyajegy nem áll ki
febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Legalábbis általában
febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy anyajegy.
febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. egy anyajegyem sem áll ki. A pigmentfolt az egy teljesen más dolog. Az anyajegynek nem muszáj kiállni, illetve ez nem is egy bőrhiba. Ki lehet vágatni.
febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
Az is anyajegy.
febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De az anyajegyre olyat dob ki a google hogy kiáll legalább 1mm-re. Meg azt el akarják küldeni szövettanra. Ezt ami kb csak a bőröm színezi elég lenne kilézerezni. Nem is kellene szövettan rá .
febr. 5. 13:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem fogják lézerezni szerintem. Nekem 30at leszedtek..voltak kiállók és síkban lévők is. Valami elektromos szikével vagy mivel szedték le. Nekem nem küldték szövettanra de gondolom a gyanusakat küldenék.
febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hol szedetted le #7? Meg mennyiért?
febr. 6. 00:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Államiban sebészeten. Mondd h aggodsz miattuk és nem fognak elzavarni.
febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért kiálló anyajegyeket találsz leszedetés témakörben, mert azok vannak veszélynek kitéve.


Pl fejbőrön, homlokon simán belekaphatsz hajpánttal.

Vagy pl nekem melltartóm kapcsa fele volt és nem egyszer vérzett, mert hát az ember mozog és úgy a ruhadarabok is stb.


El is rákosodhatnak.


Anyajegy, pigemt folt, májfolt - az általános hasonló bőrbakik.

febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!