Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás probléma! Milyen...

Pattanás probléma! Milyen krémet ajánlatok?

Figyelt kérdés

Szóval az a baj,hogy vannak pattanásaim amiknek ottmaradt a nyoma valószínüleg, azért mert kivakartam.Milyen krémet,szert ajánlanátok,hogy halványítani tudjam(mert azt már tudom,hogy teljes mértékben csak egy kozmetikus tüntetheti el)?

A segítséget előre is köszi :)


2010. okt. 24. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:

elmész kozmetikushoz, ha nem akarod, hogy nyomkodja a bőröd, akkor mond meg neki és AHA kezeléssel kb 6 elkalomtól eltűnnek. Egy kezelés kb 1500-2000ft helytől függően, és hetente egyszer lehet megcsinálni.

Ha valamiért kozmetikus-fóbiád van, akkor keress hámlasztó szérumot vagy krémet, Aha savasat, vagy glikolsavasat egy idő után ez is eltünteti, ugyan az, csak lassabb. Pl avonnak van éjszakai hámlasztó széruma, de még nem próbáltam...

2010. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!