Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől pattanásos a fejbőröm?

Mitől pattanásos a fejbőröm?

Figyelt kérdés

Már elég régóta vannak rajta pattanások, eleinte nem foglalkoztam vele, de most már egyre jobban zavar. Egyre több van rajta:S Szerintem nem a sampontól, mert azóta már vagy 1000 félét kipróbáltam. Lehet ennek lelki oka is?

Az arcomon is néha-néha kijön pár, de szoktam menni kozmetikushoz arctisztításra, és akkor szép lesz pár hétig. Volt mikor begyulladt egy pattanásom és nagyon nagy lett. Sok fiú szekált vele. Amúgy nem vagyok egyáltalán ronda lány, sőt sokak szerint nagyon szép és egyedi az arcom. De nekem nincsen önbizalmam:S Nem vagyok kövér sem hanem az a pont jó alkat. Amúgy most Syoss sampont és Gliss Kur hajsprayt használok. A syoss-t ma fogom kipróbálni. Köszönöm aki végigolvasta az értelmetlen összefüggéső szövegem xd (csak annyi mondani valóm lenne)

15L


2010. okt. 24. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is :S
2011. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok minden okozhatja. Régebben nekem is rendszeresen ragyásodott a hajas fejbőröm. Akkor múlt el, amikor lecseréltem a fodrászomat. Nem tartotta eléggé tisztán a fésűit. Nem volt látványosan koszos, csak tele volt hajjal minden keféje. Bőven elég, ha egy gilvás vendég beesik hozzá, továbbfertőz mindenkit. Fújjjj!


Próbára teheted úgy, hogy kihagysz 2 hónapot a fodrásznál. Ha javul a helyzet vagy elmúlik, akkor ő a ludas. És természetesen a saját fésűdet és kefédet is tisztítsd addig 1-2 naponta, hogy önmagadat se fertőzd vissza.


Okozhatja valami szer is, amit a hajadra kensz. (Én a Wellától erősen korpásodom.) Mióta tart? Mi változott azóta, mi az, ami régen más volt, amikor még nem voltál pattanásos?


Ha nem boldogulsz, menj el bőrgyógyászhoz.

2015. szept. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!