Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldök közötti résznél...

Szemöldök közötti résznél hogy lehet hatékonyan kiszedni a szőrt?

Figyelt kérdés

febr. 15. 18:39
 1/6 A kérdező kommentje:

Voltam már lézeres szőrtelenítésen, sajnos nem segített mert nem tudta rendesen elnyelni a lézer erejét a szőr. Mert világos a szőr.


Viszont minden nap szedni kell csipesszel és jó lenne valami olyan módszer amivel legalább egy hétig ki tartana mert gyorsan nő.


Maga a szemöldök is elég kusza, szintén szedni kell mert jobbra balra állna.


Amúgy máshol nem erős a szőrzetem, de itt elég kellemetlen és fájó tud lenni.

Köszönöm

febr. 15. 18:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta.
febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak csipesszel szedtem heti 2x, aztán pár év után már nem nőtt.
febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos folyton vissza nő
febr. 15. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is állandóan szedem,mert nem egyformán nő. Már gondolkoztam,hogy egyszer hagyom kinőni,majd kiszedem egyszerre és utána talán egyformán is nő vissza. Így minden nap szedem
febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha világis és vékony szálú én borotvát ajánlom. Azzal se látszik, és sokkal gyorsabb mint egyesével huzigálni. Nyilván többször kell, de csak egy gyors mozdulat. Persze ha sűrű, vastag vagy sötét, nem jó ötlet, mert borostás lesz.
febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!