Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A boltban drogériákban vásárol...

A boltban drogériákban vásárolt hajfestékeknek nincs lejárati dátumuk? Van olyan hajfestékem amit már több éve megvettem de még nem bontottam ki és nem használtam fel. Fel lehet ezeket a hajfestékeket használni még?

Figyelt kérdés

febr. 19. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Dehogy nincs, minden kozmetikumnak van. Több éves festéket felhasznáöni nagyon hülye ötlet, már régen megromlott.

Jó esetben csak ronda lesz a hajad töle, rosszabb esetben kihullik töle, tele leszesl sebes kiütésekkel vagy allergiát kapsz

febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért nincs rajtuk lejárati dátum? sehol nem találom
febr. 19. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Kell, hogy legyen rajta. Több éves festéket inkább a kukába dobj
febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
A dobozon is rajta kell lennie, meg a festéken is
febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
Van neki, a festékkrém tubusának az alsó végén az illesztésnél és a dobozon is rajta kell lennie. 3-5 év szokott lenni.
febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most néztem meg egy most vett hajfesték dobozát és a tubust, de nem találok rajta semmilyen datumot. Komolyan nincs rajta semmi. Honnan tudjam mikor gyártották? És azt hogy meddig jó , így be se tudom saccolni a négy öt évet, ha a gyártási évet se tudom.
febr. 19. 22:59
 7/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezem a mesterséges intelligenciát:)
febr. 19. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen márka? Az alapján meg tudom keresni neked.
febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
L'Oréal excellencw creme
febr. 20. 19:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
febr. 20. 19:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!