Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon visztket a fej bőrön...

Nagyon visztket a fej bőrön és száraz is, sok kicsi korpa is van benne, hogy tüntessen el?

Figyelt kérdés

na hat nagyon száraz szerintem a fej borom és ilyen sok pici feher korpa van benne ami nagyin idegesito!!

úgy kb két hónapig head and soulders samponnal mosom ami az elején jo volt eltunetette oket de msot az elozo mosasnal nem és korpás ugyan úgy a hajam és meg jobban viszket mint szokott!!!! mit csináljak??? (olvastam a neten h a kamilla az jo lehet ra ti már probaltatok? használt?)

valami tippet irjatok mert nagyon idegesito az állandó fejvakadas és hogy tele van korpaval!



#headandshoulders
febr. 20. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nizoral sampon, gyógyszertárban kapható.
febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem lehet hogy tetves vagy? Sok fehér pici + állandó viszketés az annak a tünete


Ha korpa akkor a tünetek alapján száraz korpa. Kremmania.hu-n nezz korbe kinek mi vált be rá. Nekem pl a lush soak and float de minden fejbőr mas. Az is lehet hogy neked fejborpakolas fog kelleni

febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tengeri só nagyon jó erre.
febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Borotva.
febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Isana med mindenmentes sampon (rossmann). És TELJESEN SZÁRAZRA szárítsd hajszárítóval!! Ne szabad levegőn szárítsd a hajadat.
febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vichy dercos, nizoral sampon. Ha nem múlik bőrgyógyászat, ott tudnak specifikusan ajánlani rá való készítményt.
febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én majd most megyek bőrgyógyászhoz ezzel. Nekem is nagyon viszket és hullik is, hihetetlenül száraz, korpás. Én már mindent kipróbáltam, de semmi sem hatott. Ezek a gyógynövényes samponok elvileg csak jobban kiszaritjak, pl mint nekem is. Lehet valamilyen hormon okozza.
febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!