Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebből a rövid bundesliga...

Ebből a rövid bundesliga (női) hajból ki tudnä hozni valami normális fazont egy fodrász?

Figyelt kérdés

Pixie hajat növesztek le. Jelenleg elég szörnyen néz ki. Nem tudom, hogy mi legyen, vágassak belőle hogy most jobban álljon, vagy legyek kitartó hogy hamarabb legyen legalább egy bob fazon. Leginkább az zavar, hogy hátul már a nyakamig lóg, elöl a frufrum is hosszú, oldalt meg a fülemig ér. Ebből valami normális frizurát tud vágni egy fodrász? Olyat ami a hosszát nem csökkenti jelentősen, de nem is utálok majd tükörbe nézni? Így kell elképzelni kb mint itt Jane Fonda haját:

[link]

A célom meg valami ilyesmi lenne, de nyilván ehhez még nőnie kell:

[link]



febr. 28. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor lenovesztettem a rövid hajam, akkor oldalt növesztettek inkább, hátul meg visszavágattam. Hátul úgyis gyorsabban nő. aztán amikor elérte oldalt-elol a megfelelő hosszt, akkor bob fazont kértem.
febr. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hátul nyugodtan vágasd, felesleges szenvedni hátul a novesztessel, amég oldalt nem nőtt ki.
márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!