Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izzadtsággátlót használok de...

Izzadtsággátlót használok de mintha megbüdösödne rajtam. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hónapíg tudok használni egy fajta izzadtsággátlót, utána hiába viszem fel, nem még gátol és mintha megbüdösödne rajtam. Olyankor veszek más fajtát, majd azzal is ugyanúgy járok hónapokkal később, mi lehet ennek az oka és mit lehet ellene tenni? Vannak illatmentes izzadtsággátlóim is, amiket nagyon szeretek de pár hónap után el kell dobnom mert több kár van benne mint haszon. Megjegyzem, hogy nem vagyok nagyon izzadós, úgy vettem észre hogy sokszor meg sem izzadtam mégis le kell mossam. Köszönöm előre is a válaszokat.

márc. 1. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szappanos fajtákkal lett ilyen problémám, pedig előtte évekig azt szerettem.
márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyet használsz? Fújósat vagy stifteset? Általában a stifteseknél van ez mert folyamatosan rátelepszik a baci ha használod inkább fújósat használj a dove/nivea/rexona a legjobb
márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem számít, hogy fújós, vagy stiftes, egy idő után minden fajtával úgy járok 😞 Erre a megoldásom eddig az volt, hogy valami új fajtát vettem minden alkalommal. Ha a márka ugyanaz is volt, az illata más volt vagy illattalan.

Köszönöm szépen a válaszokat!

márc. 4. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!